Načítání...

Filipínské duchovní léčitelství

Spiritualita, odpovědnost, legalita

Modlitba andělů léčitelů, kterou přináší od Boha archanděl Michael:

Vylijte svou léčivou moc, andělé, rytířstvo nebeské, na mne i na ty, které miluji.
Nechť na sobě ucítím paprsek tvých andělů léčitelů a světlo tvých uzdravujících rukou.
Nechť započne tvé uzdravování, tak, jak Bůh dá.

Amen

Lorna Byrne
www.lornabyrne.com

Vážení,
další léčebné turné Michelle Orbito očekáváme v únoru – březnu 2024.
Jakmile bude vše připravené budeme vás informovat zde na webu, newslletterem a SMS.

Přejeme krásné dny 🙌💖😇

Josue Palitayan - filipínský duchodní léčitel v ČR

Michelle Orbito

Rezervace:

Co je filipínské duchovní léčitelství?

Filipínské duchovní léčitelství je přímým přenosem absolutního vědomí – duchovní energie – ze Zdroje na člověka.

Vědomí (duchovní síla) vytváří naše tělo, mysl, duši i ducha, čili tvoří individuální vědomí člověka v lůně každé matky na celém světě. Pokud tedy tato duchovní, inteligentní a láskyplná síla dokáže stvořit člověka, pak mu také dokáže ulevit od potíží. Důležitá je víra v Boha a léčitele, jehož prostřednictvím Bůh působí, absence odporu a otevřenost k působení duchovních sil. Léčení probíhá jako spolupráce individuálního vědomí člověka s univerzálním vědomím Zdroje.

Snažíme se, aby před filipínským duchovním léčitelstvím proběhla přednáška, společná modlitba, žehnání vody a předmětů, požehnání jednotlivých osob.

Ne vždy je možné, aby přednáška proběhla, ale vždy před filipínským duchovním léčitelstvím probíhá společná modlitba veřejnosti s duchovním léčitelem, žehnání vody a předmětů, které si lidé přinesou a požehnání jednotlivých osob duchovním léčitelem.
Na modlitbu a žehnání může přijít kdokoliv od dětí po dospělé.

Přednáška:
cena 290 Kč / 1 osoba

Modlitba a žehnání:
Zdarma

Filipínské duchovní léčitelství:
2 420 Kč / 1 osoba
1 210 Kč / dítě do 15ti let

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

„Děj se vůle tvá” je klíčem k uzdravení.

Noční rozhovory – Potvrzení lidské krve hematologem
(na videu v čase 36:50 min.)

Jak se připravit na filipínské duchovní léčitelství

Co si vzít s sebou

 1.  ŽUPAN
 2. PŘEZŮVKY
 3. V BODECH SEZNAM TOHO CO VÁS TRÁPÍ NA TĚLE, DUŠI, MYSLI, DUCHU – ideálně přeložený do angličtiny (použít lze i automatický překladač Google translate na tomto odkazu: https://translate.google.com/?sl=cs&tl=en&op=translate). Pokud to nebude možné, rádi Vám s překladem pomůžeme na místě.
 4. PODEPSANÝ SOUHLAS S LÉČENÍM (Souhlas ke stažení zde). Pokud možno přineste si sebou vytištěný a podepsaný souhlas. Pokud to nebude možné, formulář podepíšete na místě.
 5. KARIMATKU, DEKU, POLŠTÁŘEK – z důvodu hygieny.

Tlumočení

Na místě bude k dispozici tlumočník, který v případě potřeby přeloží pro léčitele seznam vašich zdravotních potíží z češtiny do angličtiny.

Pokud bude potřeba, tlumočník pomůže v komunikaci s léčitelem, který mluví anglicky.

1. Před léčením

„Než začnete někoho léčit, zeptejte se ho, jestli se vzdá toho, kvůli čemu je nemocný.“
Hippokratés, 4. století př.n.l.

Před léčením doporučujeme dodržovat klidový režim, pobývat alespoň krátký čas o samotě a vědomě se ladit na duchovní vibrace. Všechen spěch a stres nejlépe zanechat daleko za sebou.

Je vhodné osprchovat se teplou i studenou vodou a obléci si čisté oblečení. Důležité je, abyste se cítili opravdu pohodlně a měli co nejlepší pocit čistoty, a to tělesné, mentální, duševní i duchovní.

Pokud jste upřímně věřící, můžete se před duchovním léčitelstvím vyzpovídat svému knězi, příteli nebo se vypsat ze svého špatného svědomí na papír, který potom spálíte.

Takováto inventura duše, mysli, ducha a svědomí vám může pomoci odpustit sobě i druhým. Akt odpuštění uvolní psychickou zátěž, kterou v sobě nemocný člověk velice často nosí i mnoho let a která mu zbytečně způsobuje mnoho zdravotních komplikací.

Nejdůležitějším krokem před samotným duchovním léčitelstvím je naladit se na zdroj duchovní síly. V takovém případě lze od duchovního léčitelství očekávat ten nejvyšší možný účinek.

Před léčením bude probíhat přednáška, zakončená společnou modlitbou a požehnáním.

Předtím, než vstoupíte k léčiteli, doporučujeme požádat vesmír, Boha, Ducha Svatého či vašeho duchovního mistra, oblíbeného svatého, anděly, archanděly či jiné průvodce o pomoc při duchovní léčbě. Je důležité, abyste v jejím průběhu byli v co nejvyšším stavu relaxace a uvolnění těla, duše, mysli a ducha.

2. Během léčení

Při léčení doporučujeme být v každém okamžiku co nejvíce ve stavu relaxace a úplného uvolnění. Je možné, že v průběhu ucítíte mírný tlak na svém těle, ale nemusíte mít strach – duchovní léčitelství nebolí.

3. Po léčení

Po léčení doporučujeme, abyste se ihned uložili na své podložky (karimatky) s polštářkem a dekou a vstřebali jeho účinky. Pokud pocítíte únavu, dovolte si nepospíchat a prospěte se.

Předané světlo Ducha Svatého bude v člověku účinkovat několik minut či hodin podle toho, do jaké míry potřebuje pomoci.

Pokud se okamžitě po léčení rozhodnete odejít například do práce, či zažíváte stres, napětí nebo vedete zbytečné rozhovory, plýtváte tak předanou energií, vibracemi a duchovní silou, která tímto způsobem z člověka postupně mizí.

V ideálním případě je po léčení vhodné minimálně po dobu 12-24 hodin dodržovat následující režim:

 • odpočívat, nejlépe být v klidu sám se sebou v tichém a příjemném prostředí
 • neřídit dopravní prostředky
 • vypnout telefon a zůstat off-line
 • neposlouchat negativní zprávy, nevést negativní rozhovory
 • nejméně 12 hodin se nesprchovat (z důvodu stažení aury)
 • láskyplně a jemně přistupovat k sobě samému

Tímto přístupem umožňujete vědomé a láskyplné duchovní síle, aby mohla odvést tu nejlepší práci. Je v pořádku, pokud cítíte, že pro integraci a vstřebání účinků duchovního léčitelství potřebujete delší čas. V takovém případě doporučujeme dobu pro relaxaci prodloužit podle vlastního uvážení.

Léčitelé

error: Obsah je chráněn proti kopírování!