Načítání...

SETKÁNÍ/ GAZING S BRACEM V RAKOUSKU

3.5. 2024

https://youtu.be/7pBpK_SProM?si=itAsT4pPFvypjeaT
https://youtu.be/0op16zZa5qM?si=r0V9slDU3kDVDJWa
Braco_oficiální webové stránky (braco-tv.me)

SETKÁNÍ S BRACEM
Od roku 2004, kdy najednou pomáhal tisícům lidí, Braco v tichosti předává svůj dar: mlčením a svým pohledem větším skupinám najednou. Značná množství lidí podávají svá svědectví, kdy jim po Bracově pouhém několikaminutovém působení zmizely těžké zdravotní problémy a tíživé životní či vztahové situace se buď změnily k lepšímu, nebo vymizely.

Setkání takto nadále probíhají ve větších sálech. Braco působí mezinárodně i ve své domovské zemi v Chorvatsku (v Záhřebu, v centru v ulici Srebrnjak 1), kde pomáhá zcela zdarma, jen s poplatkem za pronájem prostor.

Aby mohl pomáhat snadněji i těm, kdo se s ním nemohou setkat osobně, Braco začal před několika lety pomáhat i prostřednictvím přenosu působení po internetu, kdy kamera během několika dnů živě přenáší jeho pohled. Jsou mnohé zprávy, že i takovéto působení pomohlo lidem stejně jako osobní setkání s Bracem a bylo stejně účinné.

SVĚDECTVÍ
V současné době je písemně či filmově zdokumentováno veliké množství svědectví lidí z mnoha zemí z celého světa o uzdraveních, která nastala po setkáních s Bracem. Tento fenomén je v současné době zkoumán i některými vědci a lékaři.

TICHÝ POHLED BRACA
Braco sám nevysvětluje to, co mnozí nazývají „energií“, nebo transformačním účinkem svého tichého daru, který na lidi má. Zvláštní „milost“ a prostota je přítomna v setkáních s Bracovým pohledem a někteří lidé referují o vymizení překážek ve svém životě po setkání s Bracem. Jiní lidé, kteří přijdou na setkání s Bracem ve skupině, pociťují zvláštní blahodárnou „energii“ a zažívají pozitivní změny ve svých životech se zvláštními zážitky včetně úžasných fyzických změn.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

 

PROGRAM
– setkání s Bracem ve 13 hodin. V případě zájmu jsou další setkání možná ve 14. a 15. hodin. Vstup na jednotlivá setkání stojí 20 euro.

ODJEZD V PÁTEK 3.5.
Praha Hlavní nádraží v 7.00 hod. Hlavní vlakové nádraží před vchodem do Knihkupectví Luxor uprostřed odbavovací haly na Hlavním nádraží.
Benešov v cca 8.00 hod. – vlakové nádraží.
Tábor v cca 9.00 hod. – vlakové nádraží.
České Budějovice v cca 9.50 hod. – vlakové nádraží.

NÁVRAT DO PRAHY V PÁTEK 3.5. : v cca 20 hodin. Po trase budou zastávky v ČB, Táboře, Benešově.
MÍSTO KONÁNÍ: Marchtrenk, Rakousko.
CENA: 2100 Kč (cena zahrnuje cestu tam a zpět, průvodce). V případě cesty vlastním autem je cena 1100 Kč.
PLATBA: v hotovosti 3.5.2024 na srazu před odjezdem.
DOPRAVA: auty, dle počtu přihlášených osob.
POJIŠTĚNÍ: každý účastník nese zodpovědnost sám za sebe. Cestovní pojištění si vyřizuje každý sám.
STRAVA: vlastní.

 

KONTAKT, PŘIHLÁŠKA A REGISTRACE:

Ludmila Černá

+420 732 199 084 (Česky, English, Espaňol)

info@filipinskylecitel.eu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!