Načítání...

Setkání s Avatary


31.5. – 1.6. 2024

MEDITACE/DARŠAN S MATKOU MEEROU

SETKÁNÍ/GAZING S BRACEM V NĚMECKU

NÁVŠTĚVA AŠRÁMU PREMAVATÁRA ŠRÍ SWAMIHO VISWHANANDY

MATKA MEERA

https://matkameera.cz/

VIDEO:

https://youtube.com/@MotherMeeraLive?si=iZQDNo3NXCI4ir4I

„Avatar je Božskou inkarnací a přichází z Božího záměru, aby pozdvihl všechny lidi. Avatar je Šakti, neboli ženská tvořivá a láskyplná síla, sama o sobě. Avataři přicházejí z Paramátmanu, vesmírného vědomí. Kdykoli je Paramátman „požádá“, aby šli na Zem, narodí se na Zemi. Všichni Avataři vidí Paramátman. Jejich způsoby jsou různé, ale prožitek stejný. Avatar se s moudrostí/ ve stavu jednoty již rodí.“

(Matka Meera)

Matka Meera je v Indii uctívána jako Božská Matka.

„Od narození jsem věděla, kdo jsem. Nikdy jsem nebyla od božství oddělena,“ říká o sobě.

Narodila se 26. prosince 1960 v jižní Indii ve vesnici Chandepally. Neposkytuje žádné formální duchovní učení nebo souhrn duchovních pravidel.

Na daršan a meditaci přijímá každého člověka bez ohledu na jeho původ či náboženství.

Její způsob předávání Světla je tichým, přímým duchovním přenosem boží milostí k člověku.

Daršan probíhá očním kontaktem člověka s Matkou Meerou a tichou meditací, pobytem v auře, vibraci a energii avatara. Pobyt ve fyzické přítomnosti avatara je po všech stránkách blahodárný pro tělo, mysl, duši, ducha a vývoj člověka.

„Při daršanu vidím v očích lidí mnohé. Pomáhám jim řešit jejich problémy. Jestliže čtete Purány, Védy nebo jiné spisy, najdete tam příklady, kdy ve zlomku sekundy může člověk dojít osvícení. Věda postupně začne chápat energii ve své pravé podstatě. Energie nebo Světlo, které člověk obdrží během daršanu, jedná a pracuje svým vlastním způsobem. Světlo v člověku probudí lepší vlastnosti.“

(Matka Meera)

BRACO

https://youtu.be/7pBpK_SProM?si=itAsT4pPFvypjeaT

https://youtu.be/0op16zZa5qM?si=r0V9slDU3kDVDJWa

Braco_oficiální webové stránky (braco-tv.me)

SETKÁNÍ S BRACEM
Od roku 2004, kdy najednou pomáhal tisícům lidí, Braco v tichosti předává svůj dar: mlčením a svým pohledem větším skupinám najednou. Značná množství lidí podávají svá svědectví, kdy jim po Bracově pouhém několikaminutovém působení zmizely těžké zdravotní problémy a tíživé životní či vztahové situace se buď změnily k lepšímu, nebo vymizely.

Setkání takto nadále probíhají ve větších sálech. Braco působí mezinárodně i ve své domovské zemi v Chorvatsku (v Záhřebu, v centru v ulici Srebrnjak 1), kde pomáhá zcela zdarma, jen s poplatkem za pronájem prostor.

Aby mohl pomáhat snadněji i těm, kdo se s ním nemohou setkat osobně, Braco začal před několika lety pomáhat i prostřednictvím přenosu působení po internetu, kdy kamera během několika dnů živě přenáší jeho pohled. Jsou mnohé zprávy, že i takovéto působení pomohlo lidem stejně jako osobní setkání s Bracem a bylo stejně účinné.

SVĚDECTVÍ
V současné době je písemně či filmově zdokumentováno veliké množství svědectví lidí z mnoha zemí z celého světa o uzdraveních, která nastala po setkáních s Bracem. Tento fenomén je v současné době zkoumán i některými vědci a lékaři.

TICHÝ POHLED BRACA
Braco sám nevysvětluje to, co mnozí nazývají „energií“, nebo transformačním účinkem svého tichého daru, který na lidi má. Zvláštní „milost“ a prostota je přítomna v setkáních s Bracovým pohledem a někteří lidé referují o vymizení překážek ve svém životě po setkání s Bracem. Jiní lidé, kteří přijdou na setkání s Bracem ve skupině, pociťují zvláštní blahodárnou „energii“ a zažívají pozitivní změny ve svých životech se zvláštními zážitky včetně úžasných fyzických změn.

SWAMI VISHWANANDA

https://www.bhaktimarga.cz/

Je osvícený duchovní mistr a zakladatel hnutí Bhakti Marga – Cesty oddanosti.
Narodil se 13.6.1978 v hinduistické rodině na ostrově Mauricius a už od raného dětství byl přitahován spiritualitou. Ve věku 14 let zažil poprvé stav samádhi – hluboký, meditativní stav pohlcení Božstvím. Zůstal přesto ale uzemněn v každodenní realitě a po dokončení svých školních let se začal zcela věnovat svému poslání duchovního učitele. Začal být známý svou duchovní velikostí a a lidé k němu přicházeli z celého světa, najít u něj radu a požehnání.
Na žádost svého Gurua Mahávatára Babajiho založil v roce 2005 ášram v Německu a sdružení Bhakti Marga.
Paramahamsa Vishwananda založil ášramy a centra v mnoha zemích na pěti kontinentech.
Nabízí mnoho konkrétních technik a rad, jak najít vnitřní trvalé štěstí hluboko v sobě a zvládat každodenní těžkosti života. Podporuje nás, abychom milovali, věřili a přijímali sebe takové, jací jsme, abychom zlepšili způsob toho, jak myslíme, žijeme a milujeme, abychom poznali své skutečné Já a sloužili lidstvu.
Paramahamsa Vishwananda propojuje a přijímá všechna náboženství a kultury a je otevřený různým cestám vyjadřujícím spiritualitu a lásku k Bohu.
Svámí cestuje po světě, aby předal poselství univerzální Božské lásky. Inspiruje nás k otevření našeho srdce Božské lásce, učí nás jít za hranice vyznání, zažít všepropojující podstatu, kterou je Jen Láska – Just Love.

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

PROGRAM

  • sobota 1.6. setkání s Bracem ve Wernau (poblíž města Stuttgart) v 10.00 hod. Případně v 11.00 hod. Každý vstup stojí 20 euro.

 

  • sobota 1.6. + neděle 2.6.2024 daršan / meditace v 19:00 hod. = dva daršany/meditace s Matkou Meerou.

 

  • neděle 2.6. přes den návštěva a oběd v Ašrámu Premaavatara Srí Swamiho Vishwanandy ve Springenu: www.bhaktimarga.org nebo volitelně, pobyt v přírodě, návštěva lázní, prohlídka historického města Limburg…každý dle svého přání a potřeby

 

ODJEZD Z ČR V PÁTEK 31.5.

  • z Prahy 31.5. ve 13 hodin. Hlavní vlakové nádraží před vchodem do Knihkupectví Luxor uprostřed odbavovací haly na Hlavním nádraží.
  • Plzeň: sraz ve 14:30 hod. Hlavní vlakové nádraží Plzeň, Nádražní 9.

NÁVRAT DO ČR V PONDĚLÍ 3.6.: odpoledne kolem 17:00 hod.

CESTA: 31.5. Praha – Wernau cca 500 Km (5 hodin 34 minut + přestávky). 1.6. Wernau – Herold cca 400 Km + cesta na schloss Schaumburg za Matkou Meerou cca 30 km, 2.6. cesta do Springenu cca 50 km, 3.6. zpět do Prahy.

DOPRAVA: auty, dle počtu přihlášených osob.

POJIŠTĚNÍ: každý účastník nese zodpovědnost sám za sebe. Cestovní pojištění si vyřizuje každý sám.

UBYTOVÁNÍ: dle volné ubytovací kapacity v okolních penzionech ve sdílených pokojích. Za příplatek můžeme zařídit pokoj jednolůžkový.

STRAVA: vlastní nebo v okolních restauracích. V ubytování bude k dispozici kuchyňka.

UPOZORNĚNÍ: v neděli mají většinou v Německu supermarkety zavřeno. Restaurace jsou otevřené.

CENA: 6900 Kč (cena zahrnuje ubytování – 2 noci, veškeré cesty, průvodce, tlumočení, jednu konzultaci s duchovním průvodcem). V případě dopravy vlastním autem je cena 4900 Kč.

PLATBA: v hotovosti 31.5.2024 na srazu před odjezdem

 

KONTAKT, PŘIHLÁŠKY:

Ludmila Černá

+420 732 199 084 (Česky, English, Espaňol)

info@filipinskylecitel.eu

error: Obsah je chráněn proti kopírování!