Načítání...

Clieford Diwag

Ptr.Clieford A. Diwag RN, BSN

Nejprve bych chtěl poděkovat Bohu za to, že mi dal velké poslání pro život v tomto světě, a zkušenosti, které mé duši poskytují radost a pocit smysluplného života. Také děkuji těm lidem, kteří mě podpořili v napsání mého vlastního životopisu. Je pro mě velká čest svědčit o dobrotě Boha a o tom, že mi Duch Svatý umožňuje dělat neuvěřitelné věci, které se dějí pouze tehdy, kdy jsou třeba.
Jmenuji se Clieford Aquino Diwag. Narodil jsem se 21. května 1986 v La Trinidad v Benguet na Filipínách. Jsem nejstarším synem své matky. Mám nevlastní bratry a sestry starší než jsem já, ale jsou to děti mého otce s jinými ženami. Kvůli rodinným problémům mě vychovávala babička, matka mé mámy. Moje babička slouží jako členka komunity v mém domovském městě. Uznávají ji jako šamanku, která zastává naši kulturu a tradici, která je velmi důležitá, protože takto navazujeme kontakt s nadpřirozeným bytím, a je to dobré pro vytváření míru a řádu v komunitě.
Některé zvyky je třeba podle naší kultury a tradice dodržovat – jako například správný pohřeb, obřadní požehnání, svatba a rituály pro nemocné. Lidé v mém domovském městě jsou přesvědčeni, že nedodržování správných zvyků může vést k pohromě. Příklady takové pohromy jsou noční můry, náhlé onemocnění, posednutí a smůla. Rituály provádí šaman, který má dar komunikovat s bohy. Takto lidé z mého domovského města ví, co po nich bohové chtějí, aby nabízeli, nebo dělali. Jako malý, když jsem žil s babičkou, jsem vždy v noci snil o mnoha věcech. Vždy jsem své babičce říkal, co to byly za sny. Říkala mi, že některé sny jsou předzvěstí a některé jsou jen zlou intrikou. Ve svých pozdějších letech jsem žil se svou matkou v Baguio City.

Bylo načase, abych šel na školu, protože je to náš způsob, jak se usadit v moderním světě. Dosažení vzdělání je velmi důležité pro hledání práce a také vylepšení naši společenské komunikace. Po dostudování střední školy jsem musel pracovat, abych si zaplatil svůj vysokoškolský obor, protože moje matka mě nebyla schopná finančně podpořit. Pracoval jsem jako člen demoličního týmu, kde jsem zažil důležitost předzvěsti. Jednoho dne jsem se připravoval do práce, nasadil uniformu a snídal. Seděl jsem na naší pohovce, když v té chvíli jsem se najednou začal cítit velmi slabý a ospalý.

Zavolal jsem tedy svému šéfovi, že toho dne nepřijdu do práce. Po hovoru jsem najednou začal znovu cítit energii a zajímalo mě, proč mám takový zvláštní pocit. Můj šéf pak musel být na pracovišti. Brzy dalšího rána mi volal, abych ho doprovodil na policejní stanici, protože na pracovišti se stalo něco špatného. Ilegální osadníci ublížili pracovníkům a také mému šéfovi. Viděl jsem, jak má na těle mnoho zranění a pohmožděnin. V tu chvíli jsem si vzpomněl na to, co se mi stalo předešlého dne, což byl důvod, proč jsem nešel do práce. Byl jsem poté vděčný za to, že nějaká nevysvětlitelná síla mě ochránila před ublížením.

Když jsem si našetřil peníze na školné, nastoupil jsem na bakalářský obor pečovatelství na univerzitě Cordilleras. Během té doby jsem měl hodně problémy se svou finanční situací, tak jsem na chvíli přestal studovat a vyhledal pomoc mého dědy. Pracoval jako duchovní léčitel, jako můj otec. Můj otec žil ve Francii, kde se věnoval duchovnímu léčení, ale bohužel mě nebyl schopen finančně pomoct, protože všechny jeho výdělky šly jeho ženě. Můj děda se tedy stal mým učitelem v léčení. Říkal, že pokud mám dar, mohu pracovat jako duchovní léčitel. Nejprve jsem ho jen pozoroval, a pak ho slyšel přednášet na seminářích, které nejčastěji byly o víře v Boha.

V touze být léčitelem jsem si přečetl bibli, přesvědčil své srdce a mysl, aby věřila tomu, co se píše, a uplatnil “rady, co dělat a co nedělat”, co bible nařizuje každému věřícímu. To vše ze mně léčitele neudělalo, takže když jsem měl dostatek peněz, také s pomocí mého dědy, pokračoval jsem ve studiu pečovatelství. Jak jsem vystudoval školu, získal jsem licenci jako zdravotní bratr. Pracoval jsem jako dobrovolník ve všeobecné nemocnici v Benguet, abych získal zkušenosti a měl nějaký certifikát na práci v zahraničí. Když jsem měl jednou směnu, byla tam pacientka, která se mě zeptala, kdo je můj otec, protože viděla moji jmenovku.

Řekl jsem jí, že se jmenuje Victor Diwag a pracuje jako duchovní léčitel. Po nějaké chvíli konverzace mě požádala, jestli bych jí mohl poskytnout léčení. V té chvíli se stala mou první pacientkou léčení. Byla hospitalizovaná kvůli gastroenteritidě, tak jsem jí nabídl magnetické léčení a předříkal nějaké modlitby. Po asi 20 minutách léčení tvrdila, že se cítí lépe, a následující den byla propuštěna z nemocnice. Měl jsem velkou radost z této zkušenosti, která mě motivovala nabízet léčení pacientům z mého domovského města. Zjistil jsem, že je to velmi nápomocné, a že je to skoro až návykové, když vidíte, jak se lidé, kteří mají s něčím problém, cítí po léčení lépe a šťastní.

Když jsem měl směnu na pečovatelském oddělení, předčasně se tam narodil chlapec a byl umístěn na pozorování do inkubátoru, do kterého lze vložit dlaně pro pečovatelské zákroky. Duch mě inspiroval, abych na něm provedl magnetické léčení. Chodil jsem za ním tři dny a postupně jsem viděl, jak začíná zářit. Třetího dne toho chlapce vyndali z inkubátoru a přinesli jeho matce. O nějakou dobu později jsem byl umístěn na ortopedické oddělení, kde většina pacientů prožívá bolesti.

Dával jsem jim jejich léky a dělal pečovatelské zákroky, ale jeden pacient stále tvrdil, že na své levé noze stále cítí intenzivní bolest. Řekl jsem doktorovi o jeho stavu, a ten říkal, že už dostal maximální dávku, tak mu nelze dát nic jiného. Nabídl jsem tedy pacientovi magnetické léčení. V té době byl chladný prosinec a cítil jsem chladný vzduch. Bohužel jsme v té nemocnici neměli topení. Když jsem prováděl léčení, moji kolegové si mezi sebou něco šeptali v pozadí, z čehož jsem se cítil o to více nesvůj. Každopádně jsem s procesem léčení pokračoval.
Po pár minutách jsem měl pocit, že se nic neděje, protože jsem necítil teplo, které obvykle ve dlaních cítím. Uběhlo patnáct minut a chtělo se mi přestat, protože jsem necítil žádnou energetickou reakci. Pacient ale později říkal, že od Achillovy šlachy ke kolenu cítil nějakou elektřinu. Léčení trvalo 30 minut, dokud pacient neřekl, že se mu bolest ztišila.

Po nějaké době mi vypršela pracovní smlouva v nemocnici, tak jsem si začal hledat práci. Bohužel jsem nemohl najít žádné volné místo pro pečovatele. Nemohl jsem tedy nic dělat, než jen čekat na příležitost. Můj přítel mi zavolal a požádal mě, jestli bych pracoval jako přednášející v jeho centru pro pečovatele. Nabídku jsem tedy přijmul. Centrum se každou neděli používalo pro bohoslužby. Stal jsem se součástí kongregae jako instrumentalista, a pak jsem byl povýšen na hlavního zpěváka.

Nadešel čas a centrum se muselo zavřít, protože se do něj nehlásil dostatek studentů. Bylo to v době, kdy pečovatelství už nebylo v poptávce. Tak jsem znovu neměl práci, ale náš pastor se mě zeptal, jestli v našem kostele mohu sloužit jako mladý pastor. Po nějaké době náš pastor přešel do kostela v Americe, tak mi dal plné právo řídit kostel jako jeho pastor. Pastorství posílilo mou víru v Boha a dokonce změnilo mé způsoby žití, abych žil jako lepší člověk. Po dvou letech pastorství jsem si řekl, že musím svému dědovi pomoct s jeho duchovním léčením a nejspíše mu pomoct v kostele, který založil.

Opustil jsem kostel, kde jsem dělal pastora, a přijal jsem tam nového. Šel jsem za svým dědou a pomáhal mu s jeho misí. Poslal mě na vzdálené místo, kde jsem měl být pastorem, a kde jsem zažil, jak je důležité mír víru. Na tom vzdáleném místě byl muž, který podle ostatních byl posedlý zlým duchem. Pamatuji si, jak můj děda, který je šaman, prováděl rituály k vymýcení démona za pomocí zvířecí oběti. Ale křesťané nepraktikují zvířecí oběti.

Měl jsem tedy potíže, protože jsem tomu člověku potřeboval pomoct křesťanským způsobem. Jinak kdybych použil zvířecí oběť, šlo by to proti jejich víře. Takže s velkým třasem a strachem jsem se postavil posedlému muži. Položil jsem na něj své dlaně, zatímco ostatní ho drželi, protože velmi vzdoroval. Předříkával jsem modlitby a četl z bible a nechal členy kostela zpívat svaté písně. Po několika minutách se posedlý muž konečně uklidnil. Další den jsem ho viděl u jeho vchodu, jak popíjí kávu a usmívá se na mě. Vypadal upraveně, protože si oholil vousy a učesal vlasy a oblékl do čistého oblečení.

Stal jsem se poté asistentem svého dědy v léčení a dělal semináře o léčení a víře. Důvod, proč jsem studoval pečovatelství a měl touhu být duchovním léčitelem, je ten, že jsem si myslel, že jednoho dne to bude pro mě způsob, jak se dostat blíž ke svému otci, který ale bohužel zemřel ve Francii předtím, než jsem dostal tu čest se stát léčitelem. Můj děda také zemřel kvůli stáří , takže nyní pracuji s mým příbuzným, který se věnuje energetickým operacím.

Směrnice organizace LOVE GOD ABOVE ALL THINGS MINISTRY, INC.

Clieford Diwag

Ptr.Clieford A. Diwag RN, BSN

 • filipínský spirituální léčitel
 • filipínský magnetický léčitel
 • pastor
 • zdravotní bratr
 • masér
 • lektor
 • organizátor na Filipínách
 • průvodce na Filipínách
 • tlumočení – tagalog, angličtina
 • řidič
 • zakládající člen LOVE GOD ABOVE ALL THINGS MINISTRY INC.

Vzdělání:

 • střední škola
 • vysoká škola

Video

Clieford a Laurence Healing

Clieford Diwag – Věda a duchovno

Clieford Diwag – Ukázka magnetického léčení

Clieford Diwag – Pracovní zkušenosti

Clieford Diwag – O léčení a víře

Clieford Diwag – Jak jsem se dostal ke spiritualitě

Clieford Diwag – Cesta k víře & Vyléčení posedlého muže

Ukázka léčení / Léčitel James S. Lumiib + asistent Clieford Diwag

Certifikáty a dokumenty

Další léčitelé

James Lumiib

James Lumiib

Bro.James S. Lumiib BPA

filipínský spirituální léčitel
filipínský magnetický léčitel
masér
reflexní terapeut
organizátor na Filipínách
průvodce na Filipínách
tlumočení – tagalog, angličtina
zakládající člen LOVE GOD ABOVE ALL THINGS MINISTRY INC.

Informace o léčiteli

Josue Palitayan

Josue Palitayan

syn Placida Palitayana

filipínský spirituální léčitel
duchovní léčitel
škola NLAB pro nevidomé
koordinátor
Unversity of the Cordilleras Annex
poradce
oddělení lidských zdrojů
alternativní systém učení
fyzioterapie

Informace o léčiteli

error: Obsah je chráněn proti kopírování !!