Načítání...
Vyberte stránku

James Lumiib

Bro. James S. Lumiib BPA

Ještě předtím, než jsem se začal léčení věnovat naplno, pacienti z různých zemí oceňovali mé nadání léčit. Je to dar, který jsem dostal od nejvyšší bytosti. Mé léčitelské schopnosti se začaly rozvíjet v době, kdy jsem jako malý žil s rodiči v jednoduchém domě mé babičky. Babička byla dobře známá doktorka Tapal, neboli bylinkářka, u nás na severu ostrova Luzon v provincii Abraha.

Z této oblasti pochází řada významných léčitelů známých po celém světě, jako bratr Jose Segundo. U mé babičky býval častým hostem. Povídali si, modlili se, prováděli obřady a do lesa v horách chodili sbírat léčivé byliny. Pacienty léčili pokládáním dlaní.

Jednoho dně mě babička k sobě zavolala. Řekla mi, že jako jediný z mých sourozenců mám dar, který musím sdílet s těmi, kdo budou potřebovat mou pomoc. Položila mi dlaň na hlavu a začala se modlit ve starém jazyku, kterému jsem nerozuměl. Poté mi řekla, abych ji doprovázel během léčení. Léčili jsme každý den, ale necítil jsem se u toho příjemně. Chtěl jsem raději jet do města studovat vysokou školu. Nelíbilo se mi ani to, že mi kamarád ze střední školy, který již univerzitu studoval, začal říkat doktor Tapal, tedy doktor mastičkář. Takže i já se jednoho dne sebral a odjel do města studovat. Moji rodiče mě žádali, abych se vrátil domů a pokračoval v léčení. Babička již byla velmi stará a lidé v naší oblasti potřebovali léčitele. Já jsem ale chtěl radši studovat. Občas mě ve snu někdo volal, ale já si toho nevšímal. Abych na své sny zapomněl, začal jsem pít.

Bez vědomí rodičů jsem se ve městě oženil a živil se, jak se dalo. Jednoho dne mi rodiče volali, že se musím vrátit domů: babička zemřela. Na pohřeb jsem poslal jen svou rodinu. Já jsem radši zůstal doma sám a pil alkohol. Najednou jsem viděl babičku, jak stojí u dveří. Nevěděl jsem, jestli sním, ale slyšel jsem její hlas, jak říká: „Přestaň pít a jdi dělat to, co jsem tě naučila. Využij dar, který máš. Máš nadání pomáhat ostatním.“

Ztratil jsem pojem o čase a najednou bylo ráno. Oblékl jsem se, když tu někdo klepal na dveře. Stál tam cizí člověk a žádal o pomoc. Vzal jsem ho dovnitř a zeptal se, co ho tíží. Říkal, že mu je špatně kvůli a má silné bolesti. Položil jsem na pohovku, dal mu dlaně na tělo a poskytl mu duchovní a celostní léčení. Vstal, šel domů a po hodině se vrátil s dalšími lidmi, kteří chtěli také léčení. Pomohl jsem i jim.

Moje rodina se vrátila z babiččina pohřbu a ptala se, co se děje, proč je v domě tolik lidí. Řekl jsem, že od chvíle, kdy odjeli, sem někdo přišel pro pomoc a pak začali chodit na léčení i další lidé s různými nemocemi. Možná tohle je ten dar, o kterém mi předtím babička říkala. Léčení se poté stalo zdrojem obživy pro mě a mou rodinu. Následně jsem začal působit na léčitelské klinice bratra Lawrence Cactenga, kterému jsem dělal asistenta léčitele.

James Lumiib - filipínský duchodní léčitel v ČR

James Lumiib

Bro.James S. Lumiib BPA

 • filipínský spirituální léčitel
 • filipínský magnetický léčitel
 • masér
 • reflexní terapeut
 • organizátor na Filipínách
 • průvodce na Filipínách
 • tlumočení – tagalog, angličtina
 • zakládající člen LOVE GOD ABOVE ALL THINGS MINISTRY INC.

Vzdělání:

 • Bachelor of Arts – Major in Political Science Northeast Luzon Academy, Mabini, Alicia, Isabela (1987-1990)
 • Bachelor of Arts – Major in Political Science Baguio Central University, Boguio, City (1990-1993)
 • Massage Therapy, Meridian Paramedical and Technical Institute, Magsaysay Ave, Baguio City (2006-2007)

James S. Lumiib- Resume

Video

James Lumiib

Ukázka léčení – Léčitel James S. Lumiib

James S. Lumiib – O duchovním léčení

Ukázka léčení – Léčitel James S. Lumiib + asistent Clieford Diwag

Další léčitelé

Josue Palitayan

Josue Palitayan

syn Placida Palitayana

filipínský spirituální léčitel
duchovní léčitel
škola NLAB pro nevidomé
koordinátor
Unversity of the Cordilleras Annex
poradce
oddělení lidských zdrojů
alternativní systém učení
fyzioterapie

Informace o léčiteli

Placido III Palitayan

Placido III Palitayan

syn Placida Palitayana

filipínský spirituální léčitel
filipínský magnetický léčitel
masér (švédská, thajská, reflexní, shiatsu, aroma, indická - celkem 360 hodin)
organizátor na filipínách
průvodce na filipínách
člen Love God Above All Ministry Inc.

Informace o léčiteli