Načítání...

Michelle Orbito

Podzimní evropské léčitelské turné

Michelle Orbito je duchovní a energetická léčitelka, která cestuje po celém světě, aby sdílela svůj dar léčení a uzdravování. Její úspěchy jako duchovní léčitelky jsou skutečně pozoruhodné, protože léčila a učila lidi ze všech oblastí života.

Je považována za moderní duchovní léčitelku, která kombinuje své léčitelské schopnosti, schopnost vcítit se skrze obraz, léčení na dálku a odstraňování negativních energií nebo duchovních entit na různých místech.

Studovala také biologii, psychologii, výživu, esenciální oleje a bylinářství. Založila organizace healingandlove.org a Dama Treatment. Jde o filipínský způsob duchovního a energetického léčení, který umožní objevit vaši schopnost duchovního a energetického léčení a naučí vás používat své pocity (slovo „dama“ ve filipínštině znamená pocity). Pomůže vám také vyrovnat energii vašeho těla tak, abyste dokázali v různých situacích reagovat se správným přístupem, klidem a vnitřním mírem.

V současné době buduje centrum duchovního a energetického léčení v Cuyapo na Filipínách, jehož cílem je pomáhat jednotlivcům prostřednictvím duchovního a energetického léčení a také učit a sdílet své znalosti a moudrost s lidmi, kteří by rádi probudili své léčitelské schopnosti a našli svůj smysl života.

*Odmítnutí odpovědnosti*

Tyto duchovní a energetické léčebné postupy nejsou určeny k diagnostice, předepisování, léčbě nebo vyléčení jakékoli nemoci nebo duševního stavu. V souladu s tím by duchovní a léčitelské praktiky neměly nahrazovat rady nebo léčbu lékaře nebo jiného licencovaného zdravotnického personálu. Informace zde uvedené jsou založeny na zkušenostech, výzkumu a nejlepších znalostech vlastníka těchto webových stránek.

Zdroj: healingandlove.org

Služby Michelle Orbito

Duchovní a energetické léčení, čtení na dálku

Filipínské duchovní a energetické léčení rozpoznává propojenost těla, mysli a duše a jeho cílem je vyrovnat všechny aspekty bytí. Léčí hluboko uvnitř fyzické i vnitřní aspekty života. Odstraňuje a čistí energetické bloky, umožňuje nový začátek a otevírá hojnost, mír, uzdravení a klid. Filipínské duchovní a energetické léčení je jedním z druhů léčení, které byste měli během svého života alespoň jednou vyzkoušet.

Čtení z fotografií

Říká se, že oči jsou oknem do duše. Při čtení osoba ukáže nedávnou / aktuální fotografii příbuzného, přítele nebo kohokoli, u koho si přeje znát jeho skutečné záměry, pocity a charakter. Čtení je založeno na pocitech osoby, která obrázek čte, osobu na obrázku nijak nesoudí a neodsuzuje.

Duchovní a energetické léčení

Provádí se na místě fyzicky, léčitel posuzuje duchovní a energetickou úroveň člověka. Podle situace může proběhnout až dvanáct navazujících sezení.

Duchovní očista domu a podnikání :

Čištění místa, zejména vašeho domu nebo podniku, je nezbytné pro duchovní a energetické léčení. Odstraňuje negativní energie, které se nahromadily emocionálním zraněním a bolestí, kterých bylo místo svědkem. Negativní energie ulpívají na každém rohu vašeho prostoru, na vašem oblečení, botách a všem, co bylo vystaveno negativním energiím. Proto je velmi důležité, aby váš prostor byl duchovně a energeticky čistý. To pak také chrání prostor před jakoukoli duchovní entitou, která není v souladu s vaší fyzickou a emocionální energetickou úrovní.

Duchovní a energetická očista je velmi důležitá, pokud se stěhujete na nové místo, pokud začínáte nový projekt, novou kariéru nebo nový život, máte finanční nebo jiné potíže v životě, nemůžete spát, prošli jste náročným rozchodem nebo prostě cítíte, že požehnání, hojnost a zdraví zrovna nejsou na vaší straně.

Kurz léčení Dama

Léčení Dama je filipínský způsob léčení, který zahrnuje rituály, meditaci, energetické léčení, léčení na dálku a magnetické léčení. Využívá čtyři elementy: vodu, vzduch, oheň, zemi a především váš jedinečný dar léčení. Umožňuje vám objevit vlastní léčitelské schopnosti a naučit vás používat své pocity k uzdravení sebe samého nebo dalších lidí v nouzi. Slovo „dama“ ve filipínštině znamená pocity. Pomáhá také vyrovnat energii těla tak, abyste mohli reagovat v určité situaci se správným přístupem, klidem a vnitřním mírem.

Zdroj: healingandlove.org

Kurz léčení Dama

Potřebujete se uzdravit zevnitř, abyste mohli milovat sami sebe a přijímat lásku od ostatních. Jen tak najdete mír a spokojenost hluboko v sobě.

Když odpustíte, osvobodíte se od veškeré bolesti, kterou vám někdo způsobil. Nemá to nic společného s osobou, která vám způsobila bolest. Odpouštíte, protože chcete zažít uzdravení, lásku a štěstí.

Hoďte kamenem, pokud jste nezhřešili. Lidé mají tendenci soudit druhé a hledat chyby u ostatních, ve skutečnosti ale ani oni sami nejsou bez viny.

Vyrovnat své myšlení a převzít kontrolu nad svými emocemi je jedna z věcí, které je nutné zvládnout.

Léčebný systém Dama Healing vytvořila léčitelka Michelle Orbito k tomu, aby pomáhala, povzbuzovala, přinášela naději a posilovala naši víru v Boha nebo naše vlastní přesvědčení. V léčebném prostoru Dama Healing respektujeme individuální přesvědčení, kultury a preference.

Michelle Orbito věří, že abychom získali spokojenost, jednotu a mír, musíme respektovat a přijímat nedostatky, omezení charaktery každého bez posuzování. Ani my nejsme dokonalí, ale jsme živým důkazem toho, že se člověk může změnit k lepšímu.

Posláním léčení a lásky je vést, nikoli soudit, ponižovat nebo zesměšňovat.

Léčení a láska jsou zde proto, aby pozvedly ducha a důvěru v to, že můžeme být lepšími lidmi, že jsme milováni a že máme v životě smysl.

Na své cestě ke svému uzdravení mějte prosím na paměti, že vaše minulost neurčuje vaši budoucnost a že vaše nemoc není trestem ani známkou toho, že jste špatný člověk.

Na všechno, včetně dobrého a zlého, je čas, ale mějte na paměti, že jste se narodili s čistým srdcem a toto vaše čisté srdce může být stále naplněno láskou.

Další léčitelé

error: Obsah je chráněn proti kopírování!