Načítání...

Rezervace na přednášky

„Zdraví, znamená původní, čistý, inteligentní, láskyplný stav organismu. Uzdravování znamená návrat skrze uvědomovací, očistné procesy do původního, božského pocitu.“

Turné listopad 2022 - pozvánka na přednášku o filipínském duchovním léčitelství

Filipínské duchovní léčitelství je duchovní umění a dar od Ducha Svatého (Boha). Tento dar filipínského spirituálního léčení má jen zhruba dvacet lidí na celé planetě. Jde o obor tradiční filipínské medicíny, který umožňuje očistu těla, mysli, duše a ducha. Jde o výjimečný a unikátní způsob duchovní očisty. Duchovní léčitel je Bohovod, je nástrojem boží léčivé síly, vůle, moci a milosti.

Úvodní přednáška k filipínskému duchovnímu léčitelství vysvětluje stvoření člověka jako vibrační bytosti. Filipínské duchovní léčitelství je přímým přenosem léčivé duchovní energie ze Zdroje k člověku. Stejně jako automobil potřebuje servis, opravu, ladění a pohon, tak i fyzický a nefyzický organismus potřebuje servis, opravu, ladění a výživu. Při filipínském duchovním léčení dochází k materializaci negativní energie, tedy ke zhmotnění nefyzických zátěží do fyzické podoby. Tímto procesem dochází k čištění nefyzického organismu a tím k očištění fyzického organismu. Pokud zmizí nefyzická příčina nemoci, zmizí fyzický projev (důsledek) negativní energie, který sídlí ve fyzickém i nefyzickém organismu člověka. Světlo a láska je jako saponát, který vstupuje do nejtemnějších koutů duše a individuálního vědomí člověka a čistí nefyzický organismus od psychické, mentální, duchovní zátěže. Zdravý duch = zdravé tělo.

1. část – 40 minut
– co stvořilo člověka
– vibrační bytost
– jak vzniká nemoc
– jak nemoc odstranit

10 minut přestávka

2. část – 40 minut
– jak funguje filipínské duchovní léčení?
– duchovní dar, duchovní umění
– kdo je filipínský spirituální léčitel?
– osobní zkušenosti
– otázky a odpovědi

Přihlaste se

Termíny přednášek listopad 2023

Cena přednášky: 290,- Kč

Cena je uvedena včetně DPH.

 

Rezervace místa na přednášku

Z důvodu zákonných omezení vás prosíme o rezervaci místa na léčení i přednášku. Rezervaci na přednášku můžete vytvořit kliknutím na konkrétní přednášku a vyplnit Vaše údaje. Je i možnost provést rezervaci zasláním e-mailu na adresu: info@filipinskylecitel.eu nebo SMS (WhatsApp) či telefonicky na telefonním čísle +420 732 199 084 (Česky, English, Español).

V e-mailu/SMS prosím uveďte své jméno, příjmení a počet míst, které chcete zarezervovat.

Jakmile obdržíte potvrzení o rezervaci místa na přednášku, následně prosíme o platbu 290,- Kč na účet nebo na místě v hotovosti.

Bankovní účet pro platby v Kč (CZK)
GLOBAL PHILIPPINE HEALING z.s.

Číslo účtu: 2301904379 / 2010
IBAN: CZ32 2010 0000 0023 0190 4379
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a. s., V Celnici 10, 117 21 Praha 1

error: Obsah je chráněn proti kopírování!