Načítání...

Astrologický výklad se Sarojini Menon

Rádi byste si objasnili aspekty své osobnosti, původu, dětství, obtíží, evoluční cesty, vztahů, traumat, darů a toho, jak dosáhnout naplňujícího života?

Sarojini Vám pomůže k uvědomění si Vašeho osobního a duchovního růstu, příležitostí a tendencí. Astrologický výklad Vám může poskytnout odpovědi na mnoho otázek, hlubší porozumění, pomoci ke změnám, řešení životních výzev a k přijetí toho, co bylo a co je.

Sarojini: “Během výkladu spojuji moudrost astrologie s esencí intuice. Sjednocuji astrologické principy a mystiku ve velmi důvěrném prostoru. Jsem přesvědčena, že naše nejhlubší uzdravení se projeví, když můžeme bezpečně odkrýt to, co je skryté, a když to přijmeme s milujícím a soucitným srdcem. Svoboda a soucit se rodí z toho, že jsme si vědomi všeho, vstupujeme do prostoru nesouzení a přijímáme to jako součást naší celistvosti”.

 

Její otec pochází z Indie, maminka z Kostariky. Své dětství prožila na Kostarice a na mnoha plavbách po celém světě na obchodní lodi svého otce. V současné době žije mezi Francií a Indií. Tento způsob života jí poskytl mnoho příležitostí k poznání lidské mysli, tradic a kultur. Od dětství se zajímala o své nitro, což ji přivedlo ke světově známé duchovní představitelce Ammě (Mata Amritandandayi Devi). Sarojini vyučuje více než 20 let jógu, pránájámu,
meditaci, reiki, masáže a akupresuru. Astrologie a její záhady byly součástí jejího života od dětství, v posledních osmi letech se astrologii věnuje intenzivně.
Sarojini má nejen hluboké astrologické znalosti, ale také velice vyvinutou intuici a schopnost se na člověka nacítit.

K výkladu je potřeba jméno, příjmení, místo a přesný čas narození.
Výklad zahrnuje několik hodin podrobného rozboru.

 

https://sarojinimenon.wix.com/mysite (pro češtinu je možné použít automatický překladač)

 

1 hodina výkladu v angličtině nebo španělštině: 2500 Kč

1 hodina simultánního překladu do češtiny: 800 Kč

 

Přihláška

error: Obsah je chráněn proti kopírování!